Våre Medarbeidere

Vi er nå 12 personer ansatt hos Diamantboring Unicon AS
Du treffer oss i butikken, ute på byggeplassen, og på lageret.

Hver og en av oss har gode kunnskaper på våre ansvarsområder og vil hjelpe deg.
Ta kontakt med oss, kom innom butikken eller via mail / telefon

 

Medarbeidere

Line Østlie

Daglig leder

918 73 769

line@diamantboring.no

Camilla Utne

Butikkmedarbeider

481 11 551

camilla@diamantboring.no

Ole Petter Svendsen

Uteselger

948 66 007

olepetter@diamantboring.no

Jonas Meum

Butikkmedarbeider

913 73 328

jonas@diamantboring.no

Tom Runar Kristiansen

Uteselger

948 59 883

trk@diamantboring.no

Øystein Holme

Mekaniker

913 77 776

verksted@diamantboring.no

Espen Lund

Butikkmedarbeider

483 24 525

espen@diamantboring.no

Tommy N. Johansen

Controller/IT

464 41 024

tommy@diamantboring.no

Erik Jevne

Lagermedarbeider

412 68 260

erik@diamantboring.no

Daniel Aasheim

Lagermedarbeider

908 87 296

mottak@diamantboring.no

Øivind Baltzersen

Sjåfør

900 13 130

Kari Østlie

Kontormedarbeider

909 10 071

kari@diamantboring.no

Lukk